0212 210 51 80

Marka Tescil Başvurusu

Ödeme Seçenekleri
Visa

Firmamızdan alacağınız hizmetin ödemelerini Havale / EFT yada kredi kartınız ile 3D Secure güvenliğinde yapabilirsiniz.Marka Tescil Nedir ?

Marka tescili genel olarak kurumsal veya kişisel olarak bir markanızı tescil ettirmek için yapılmaktadır. Genel olarak sektörlerde marka taklidini engellemek ve kullanım haklarını elde bulundurmak için yapılmaktadır.Marka tescili için öncelikle başvuru yapılmaktadır. Başvuru yapıldıktan sonra 6 ile 9 ay arasında markanın kararı verilir. Markanız onaylandığı takdirde 10 yıllık tescil ücretini ödeyerek markanızı 10 yıllığına korumaya almış olursunuz.

.com.tr alan adı için marka başvurusu neden yapılmalıdır?

.com.tr uzantılı alan adları ve bazı .tr uzantılı alan adları sadece belli kuruluşlara verilmektedir. .com.tr alan adı için alan adınızın ticaret odasına kayıtlı bir firma ünvanınızda geçmesi zorunludur. Eğer alan adınız firma ünvanınızda geçmiyor veya kişisel olarak bir .com.tr alan adı almak istiyorsanız; marka başvurusu yapmanız gerekecektir.

Marka başvurusu yaptığınızda 1 gün içerisinde başvuru yazınız elinize ulaşacaktır. Daha sonra alan adı başvurunuz yapılacak ve 1 gün içerisinde de alan adı kaydınız yapılacaktır. Alan adınız tarafınıza tahsis edilecektir.

Marka başvurusu yapmak için sepete ekle butonuna tıklamanız yeterlidir.

Marka başvurusu ücreti 99 $ + Kdv'dir.

Marka Tescil Başvurusu